חזרה לתוצאות החיפוש

ספר
כותר ספר ספרא רבא דישראל : רבינו בעל החתם סופר : ... עובדות וסיפורים, שיחות ואמרים, הליכות ... והלכות ... שנלקטו מפי סופרים וספרים וכתבי-יד ... צאצאיו, תלמידיו וגדולי דורו של מרן / קובצו ורוכזו וחוברו ... ע"י ... יודא הכהן שטראססער, אהרן הכהן פ ערל.
כותרים נוספים צנא מלא ספרא
מהדורה [א]-ב.
מקום קשור Brooklyn (New York, N.Y.)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים שטראססער, יודא, הכהן
מוציא לאור ברוקלין, נ.י : מכון "שם משמואל"
שנה תשמ"ז 1987-תשנ"ח 1997
הערת תוכן ותקציר תוכן חלקי: כרך ב. צנא מלא ספרא.
הערות יצא לאור עם כרך [א]: קונטרס המנהגים למרן בעל החתם סופר ... BROOKLYN .N.Y., תשמ"ז.
כרך ב יצא בהוצאת מכון ספרא.
תיאור 2 כר'
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990010612250205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?