חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר באתי לגני / שחברתי ... ששון באאמו"ר בנימין ציון עבד א-ל עזיז (מזרחי).
כותרים נוספים כונות שנת השמיטה
מהדורה חלק א-ה.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מוציא לאור ירושלים : ישיבת אהבת שלום
שנה תשל"ט-תשנ"ט
הערת תוכן ותקציר התוכן:
ח"א. ביאור לסידורו של ... הרש"ש ... ונלוה אליו קצת הגהות על שער הכונות ... קיצור כוונות שנת השמיטה מהרב יעקב משה הלל והגהות... מהשד"ה על ... עלי נהר. קעב, [2] ע'.
ח"ב. הערות וביאורים לספר ... עץ חיים למוהרח"ו ונלוה אליו קצת הגהות על שער הגלגולים ורמזי תנ"ך ואמרי חז"ל. תשמ"ב. שלג ע'.
ח"ג. הערות וביאורים על הקדמת רחובות הנהר ... קמד ע'.
ח"ד. הגהות וביאורים לסידור כוונות השבת ופסח ועומר ... 10, קלג ע'.
ח"ה. הגהות וביאורים לשער הכוונות וסידור מרן מלכא מו"ר הרש"ש בחלק המועדים וימים נוראים ... 25, רט ע'.
תיאור 5 כר'
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק 1488
מספר מערכת 990010554200205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?