חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר נחל זרד : ובו בירורים ... מהלכות שבת, ע"פ המתבאר בש"ס ופוסקים ... / ... דבר רפאל בן ... ר' פנחס מנחם זונאבנד.
מהדורה חלק [א]-ג.
מקום קשור Bene Brak (Israel)-place of publication
מוציא לאור בני ברק : משפחת זונאבנד
שנה תשמ"ח-תשנ"ב
הערת תוכן ותקציר התוכן:
חלק [א]: בענין קריעת וניקוב שקיות ... דיבוק וקריעת טיטולים ... פתיחת קופסאות שימורים ... פקקין שנשברים עם פתיחתם ... הרכבת סיפולוקס ושאר הרכבות. [16], שלב, [2] ע'.
חלק ב: א. בענין עירוי רותחין על כלי לח, ב. בענין בישול אחר בישול, ג. בענין מכשיר אדים, ד. בענין עצמות, ה. בענין עירוי רותחין לתבשיל שעל האש. [10], רצד, [2] ע'.
חלק ג: א. בענין חזרה לתנור אפיה, ב. בענין חזרה ע"ג פלטה חשמלית, ג. בענין חזרה בהניח על הקרקע או על כסא, ד. בענין הנחת קדירה על הפח שלא כנגד האש והזזתו למקום האש, ה. בענין הנחה לכתחילה בשבת ע"ג קדירה ריקנית ... [10], רצה, [2] ע'.
תיאור 3 כרכים : פקסימילים
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990010487770205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?