חזרה לתוצאות החיפוש

כותר חידושי הלכות ברכות שמים על מס' שבת : ... כולל ביאורים על גמרא, רש"י וכל דיבורי התוס' וגם חידושים על גפ"ת והראשונים והאחרונים ... / רפאל בלום בלאאמו"ר שמואל, אב"ד ור"מ דק"ק קאשוי.
כותרים נוספים קונטרס מגד שמים.
חדושי הלכות ברכות שמים על מסכת שבת
מקום קשור New York (N.Y.),-place of publication
מוציא לאור קרית קאשוי : וועד להוצאת ספרי כ"ק אדמו"ר שליט"א
שנה תשמ"ה-תשנ"ד
הערת תוכן ותקציר חלק א. פרק יציאת השבת ופרק הזורק. תשמ"ח 1987. מא, 410 עמודים, 14 עמודים לא ממוספרים.
[ב]. פרק במה מדליקין. וקונטרס לחנוכה : כולל חידושים ושו"ת הנוגעים לעניני חנוכה. תשמ"ה 1985. מח עמודים, קמד דפים.
[ג]. מפרק כירה עד פרק המצניע. תשנ"ד. 8 עמודים לא ממוספרים, 296 עמודים.
[ד]. מפרק הבונה עד סוף פרק מי שהחשיך. וקונטרס מגד שמים : כולל פלפולים וקישורין בכמה וכמה ענינים בש"ס. עם שער מיוחד. תשנ"ד. 2 עמודים לא ממוספרים, 274 עמודים, 50 עמודים לא ממוספרים.
תיאור 4 כרכים ([א-ד])
32 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990010063130205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?