חזרה לתוצאות החיפוש

ספר
כותר סדור תפלה צלותא דאברהם : על פי נוסח ... רבנו אברהם לנדא ... : מבורר ע"פ ההלכה והקבלה ע"י נכדו ותלמידו ... רבי מנחם מנדיל חיים לנדא ... ונקרא שמו שומע תפלה : המתפרד לשני ראשים : עמק הברכה ... ויעש אברהם ועליהם נלוה שירותא דצלותא : הערות, הארות ומקור ות לתפלה ... מאת יעקב בכ"ר ישראל חנוך ורדיגר.
כותרים נוספים צלותא דאברהם
שומע תפלה
שירותא דצלותא
תפלות. סדור. תשמ"ד
סידור. תשמ"ד.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים לנדא, אברהם בן רפאל, מצ'כנוב, 1789-1875
מוציא לאור תל-אביב : וועד להוצאת הסידור צלותא דאברהם
שנה תשמ"ד-תשנ"ג 1984-1992
הערות בשער חלק ב: מהד' ב
חלקים ג-ה יצאו בירושלים בהוצאת גל-עד.
באוסף שלום חלק ג-ה
תיאור 5 כר' (חלק א-ה)
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990009780010205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?