קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • ספר
כותר דין-תורה דגאלאנטה (שנת תרנ"ג לפ"ק) : פרקים... המבהירים את השתלשלות המאורעות הקשורים בפרשת הרבנות דעיר גאלאנטה ופסק הבית-דין צדק המפורסם בשם "דין תורה דגאלאנטה" / (העורך והמסדר שרגא צבי אלטמן).
כותרים נוספים דין-תורה דגלנטה
מקום קשור Bene Brak (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים אלטמן, שרגא צבי
טעננענבוים, שרגא צבי בן זאב וולף, 1826-1897
מוציא לאור ב"ב =בני-ברק : י' לוי
שנה הסכ' תשמ"ג
הערות בשער: שנת ר'ח'מ'י'ם, ח'י'ים', ש'ל'ו'ם'=תשמ"ב
בית הדין בראשות הרב שרגא צבי טננבוים פסל את הרב משה פלדמן מלכהן כרב בגלנטה. בספר מובאים נמוקי פסק הדין וההתכתבויות בין רבני הונגריה בפרשה זו.
תיאור [12],קסה,[3] עמודים, [13] דפי לוחות : איור, פורטרטים, פקסימילים
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990009343930205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?