חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר זכרון משה על התורה / אשר השאיר אחריו ... רבי משה אייכענשטיין אבד"ק זידיטשוב ...
כותרים נוספים זכרון משה
מקום קשור Brooklyn (New York, N.Y.)-place of publication
מוציא לאור ברוקלין : י.ח. רוטנער
שנה תשמ"ה-תשנ"ט
הערת תוכן ותקציר התוכן:
[א]. הגהות על רש"י על התורה ועל האוחה"ק.
חלק ב. הגהות והערות על משניות מס' כלים, ועל ספר דעת תורה יו"ד הל' טריפות, ועל רש"י עה"ת סדר ויקרא, ועל משניות מס' קינים. ונלוה עליו ספר זכרון חיים ... כקש"ת ... חיים זאנוול אבראמאוויטש ...
הערות חלק ב נקרא: ספר זכרון משה.
תיאור 2 כר' (חלק [א]-ב)
27 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990003839090205171
קישורים לספר האלקטרוני באתר היברובוקס הקש כאן

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?