חזרה לתוצאות החיפוש

כותר סדרה M : תמונות. .[חומר ארכיוני]. שונות.
הערות כולל תמונות שונות (הכנת מצבה לקברה של נעמי שמר)
צילומי תמונות שמן
תשלילים
תקליטורים עם תמונות (כולל תמונות של ילדיה של שמר הללי (ללי) שמר ואריאל הורוביץ, סריקות מכתב "איך זרחה לי השמש באניה שלום", ברכת הפרידה לנחל עז")
רשימת תמונות.
תיאור 2 תיקים.
מתוך "ארכיון נעמי שמר", סדרה M : תמונות, תיקים מס' 006, פריטים 661-700.
ארכיון נעמי שמר, סדרה M : תמונות
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק MUS 0250 M 661-700
זכויות גישה גישה מקוונת ניתנת בבניין הספרייה בלבד
מספר מערכת 990034439270205171
קישורים שונות
שונות
שונות
שונות
שונות
שונות
שונות
שונות

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?