קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט
צילום: לא ידוע, 1956-1960
מתוך: ארכיון זיוה ארמוני

בעלים נוכחיים
כותר.. ארכיון חנן הברון.
כותרים נוספים English title: Hanan Havron Archive
מחברים/ יוצרים נוספים יד טבנקין. ארכיון הקיבוץ המאוחד בעלים נוכחיים
שנה 1950-2006
הערות Fonds Record
היסטוריה ארכיונית: אוסף חנן הברון הכולל תכניות אדריכליות, מסמכים מנהליים, תכתובות ותצלומים הצטבר בין השנים 2006-1950. האוסף נאסף ונשמר על ידי האדריכל חנן הברון ובשנת 2000, לאחר מותו של הברון, הועבר לארכיון יד טבנקין על ידי אלמנתו אילנה. האוסף החל הצטבר במסגרת הכשרתו של הברון כסטודנט לאדריכלות ובהמשך נוספו חומרים המתעדים את עבודתו כאדריכל במחלקה לתכנון של הקיבוץ המאוחד. במהלך הצטברותו, סודרו חומרי האוסף על פי פרויקטים ואוחסנו על פי גודלם בתיקים, גלילים ומכלים. לחומרי האוסף לא הופקו עזרי איתור או קטלוגים כלשהם.
תיאור הטיפול באוסף בפרויקט: אוסף חנן הברון סודר לפי המאפיינים הבאים: חטיבה אחת של שרטוטים אדריכליים, שהוגדרה על פי סוג החומר. האוסף נרשם באופן מלא ונסרק, למעט פריטים שלא נסרקו בשל כפילויות או בשל ייצוג היצירה בחומרים אחרים הקיימים באוסף. רשימת היצירות באוסף נוצרה מתוך החומר הארכיוני הקיים בו ומשקפת את תכנו. האוסף נרשם ונסרק במהלך החודשים פברואר-מאי 2017.
סוג האוסף: ארכיון אישי
פרסומים הברון, רמי ואחרים. בקו נקי- חנן הברון: לזכרו, הוצאת קיבוץ דליה, תשס"ג (2003)
כהנא, פרדי. לא עיר לא כפר: האדריכלות של הקיבוץ 1990-1910, הוצאת יד טבנקין, רמת אפעל, תשע"א (2011)
סימול בספריית בעלים יד טבנקין. ארכיון הקיבוץ המאוחד
סימול מקורי:
15-178
היקף החומר 40 מכלים בגודל A4.
31 פולדרים בגודל A2.
400 פריטים מגולגלים.
מתוך ארכיון חנן הברון
סימול ArHb
רמת התיאור Fonds Record
קרדיטים ארכיון חנן הברון, המופקד בארכיון יד טבנקין, זמין דיגיטלית במסגרת שיתוף פעולה בין משרד ירושלים ומורשת, הספרייה הלאומית של ישראל, בצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב ירושלים, ומחלקת היודאיקה בספריית אוניברסיטת הרווארד. The Hanan Havron Archive, deposited at The Yad Tabenkin Archive, can now be accessed online as part of a collaborative initiative betweenThe National Library of Israel, Bezalel School of Arts and Harvard University Library.
מספר מערכת 990049248000205171
קישורים תמונת ארכיון

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

ארכיון חנן הברון, המופקד בארכיון יד טבנקין, זמין דיגיטלית במסגרת שיתוף פעולה בין משרד ירושלים ומורשת, הספרייה הלאומית של ישראל, בצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב ירושלים, ומחלקת היודאיקה בספריית אוניברסיטת הרווארד. The Hanan Havron Archive, deposited at The Yad Tabenkin Archive, can now be accessed online as part of a collaborative initiative betweenThe National Library of Israel, Bezalel School of Arts and Harvard University Library.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: [email protected]

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?

שותפים