קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

צילום: לא ידוע, [בערך 1938-1973]
מתוך: אוסף אברהם שבדרון

בארכיון: התכתבות. טיוטות וחומרי הכנה למאמרים ולהרצאות במדעי היהדות ובענייני חברה, מדינה וציונות. ביקורת והערכה על יצירתו. תעודות ופרסים.

כותר ארכיון אפרים אלימלך אורבך.
כותרים נוספים English title: Efraim Elimelech Urbach Archive.
שנה 1902-2008
הערת ציטוט ARC. 4* 1873 ארכיון אפרים אלימלך אורבך, מחלקת הארכיונים, הספרייה הלאומית, ירושלים.
הערות Fonds Record
תיאור 1.50 מטר..
מתוך ארכיון אפרים אלימלך אורבך.
שפה עברית
סימול ARC. 4* 1873
רמת התיאור Fonds Record
תקציר ביוגרפי אפרים אלימלך אורבך (פולין 1912 - ירושלים 1991) חוקר תלמוד וספרות רבנית. פרופסור באוניברסיטה העברית בירושלים. עלה לארץ ישראל בשנת 1938. חתן פרס ישראל לשנת 1955. מספריו: חז"ל - פרקי אמונות ודעות.
הערת שפה הארכיון בעברית ומעט בגרמנית.
מספר מערכת 990029252110205171
היסטורית בעלים הארכיון הופקד לצמיתות בספרייה הלאומית על ידי אלמנתו, הגברת חנה אורבך, בשתי הפקדות: ירושלים, דצמבר 2009 ומאי 2012.
קישורים תמונת ארכיון

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?