קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

קטע שמע באורך 00:06:43 דקות של ריאיון שניהלה רות אשל עם רחל עמנואל

כותר ריאיון אודיו - רחל עמנואל 1 מתוך 2.
מחברים/ יוצרים נוספים עמנואל רחל -מרואיין (ביטוי)
שנה 1987-12-17
סוגה interviews
Sound recording
הערות File Record
מספר מיכל: קבצים דיגיטליים

תיאור 1 ראיון שמע.
מתוך ארכיון רות אשל
סימול PRuEs-005-001-152
רמת התיאור File Record
מדיה/פורמט של פריט מקור קובץ אלקטרוני--MP3
מספר מערכת 990050781420205171
קרדיטים ארכיון רות אשל זמין דיגיטלית במסגרת שיתוף הפעולה בין משרד ירושלים ומורשת, הספרייה הלאומית של ישראל, להקת מחול בת-שבע ומחלקת היודאיקה בספריית אוניברסיטת הרווארד. The Ruth Eshel Archive can now be accessed online as part of a collaborative initiative between The Ministry of Jerusalem and Heritage, The National Library of Israel, Batsheva Dance Company and the Judaica collection at the Harvard University Library.
תיאור קטע שמע באורך 00:06:43 דקות של ריאיון שניהלה רות אשל עם רחל עמנואל
   1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 18
   2. הצג הכל
   1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 21
   2. הצג הכל

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

ארכיון רות אשל זמין דיגיטלית במסגרת שיתוף הפעולה בין משרד ירושלים ומורשת, הספרייה הלאומית של ישראל, להקת מחול בת-שבע ומחלקת היודאיקה בספריית אוניברסיטת הרווארד. The Ruth Eshel Archive can now be accessed online as part of a collaborative initiative between The Ministry of Jerusalem and Heritage, The National Library of Israel, Batsheva Dance Company and the Judaica collection at the Harvard University Library.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
ריאיון אודיו - רחל עמנואל 1 מתוך 2 – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?