חזרה לתוצאות החיפוש

חטיבה זו כוללת ציורים, רישומים וסקיצות מאת אנטול גורביץ', אפמרה וקטעי עיתונות וביקורות על יצירתו. הפריטים בחטיבה זו נשמרו על ידי הילדה קסטן יחד עם הפריטים שקשורים ליצירתה שלה ולפריטים שקשורים לחיי המשפחה. הפריטים בחטיבה זו נשמרו יחד עם שאר פריטי האוסף בתוך מעטפות, שקיות וקופסאות בתוך מזוודה. פריטים אלו לא מוינו או סודרו באופן מסוים, אלא נשמרו בתפזורת. כל הפריטים באוסף זה שקשורים ליצירתו של אנטול גורביץ' קובצו בחטיבה זו. הפריטים מוינו על פי סוגי החומר.

כותר אנטול גורביץ'.
כותרים נוספים Translated title: Anatol Gurewitsch
מחברים/ יוצרים נוספים אוהד, מיכאל, 1923-1998 מחבר אלתרמן, נתן, 1910-1970 מחבר
Juan Boris Gurewitsch artist גורביץ, אנטול אמן הראל, אריאלה מחבר גורביץ', אנטול מעצב תלבושות גמזו, חיים מחבר לא ידוע צלם
ידיעות אחרונות מוציא לאור
כל הרוחות-במה להומור והוי גוף מנפיק
Goverment of Palestine Issuing body
עין מוציא לאור
Kunstamt Neukölln Issuing body
הארץ מוציא לאור
דבר מוציא לאור
Rathaus-Galerie Issuing body
הבימה (תיאטרון) גוף מנפיק
"Impresora Uruguaya" S. A. publisher
שנה 1917
סוגה photographs
הערות Fonds Record
מנשא והפורמט הפיזי של הפריט המקורי. נייר תצלום--הדפס כסף
מנשא והפורמט הפיזי של הפריט המקורי. נייר תצלום--שחור לבן
מנשא והפורמט הפיזי של הפריט המקורי. נייר--דפוס
מנשא והפורמט הפיזי של הפריט המקורי. נייר--כתב יד
מנשא והפורמט הפיזי של הפריט המקורי. נייר תצלום--הדפס שחור לבן
תיאור 1 קטלוג.
1 מסמך.
2 מאמר בעיתון יומי-ישראל.
2 תיקים.
1 ציור.
1 רישום.
2 סקיצות תלבושות.
60 תצלומים.
3 עמודים.
2 תעודות.
7 איורים.
3 תכניות.
1 תיקייה.
מתוך ארכיון הילדה קסטן
Hilda Kasten Archive
מספר מדף/סרט/תיק PHiKe-PAnGu
מספר מערכת 990048767430205171

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

ארכיון הילדה קסטן, באדיבות מיקי גורביץ', זמין דיגיטלית במסגרת שיתוף הפעולה בין משרד ירושלים ומורשת, הספרייה הלאומית של ישראל, להקת מחול בת-שבע ומחלקת היודאיקה בספריית אוניברסיטת הרווארד. The Hilda Kasten Archive, courtesy of Mickey Gurevitch, can now be accessed online as part of a collaborative initiative between The Ministry of Jerusalem and Heritage, The National Library of Israel, Batsheva Dance Company and the Judaica collection at the Harvard University Library.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?