חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

התיק כולל מסמכים, איורים ותמונות בעניין מחקר ביולוגי ימי, אקולוגי ימי ואקיאנוגרפי. כולל חורמי הוראה, מידע על מוסדות וקורסים שונים, קבלות ועוד. ; The file contains papers, illustrations, and photographs relating to marine biology, marine ecology, and biological oceanography. It includes teaching material, information on institutions and degree courses, receipts, etc. Consists of approx. 120 leaves, machine typed and handwritten, 5 photographs, and one negative.

כותר Marine Biology, Marine Ecology, Biological Oceanography.
שנה 1966-1971
הערות File Record
Some leaves were taken out because of fungi.
מתוך Heinz Steinitz Archive
שפה אנגלית
עברית
מספר מדף/סרט/תיק Arc. 4* 1626 01 31
מספר מערכת 990041041680205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?