חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של יעקב זנדבנק: הדפס כסף, שחור לבן. על התצלום וכן בגבו הוטבעה חותמת ונוספה חתימה של הצלמת אשר הפיקה אותו: "צלמניה נ. שור, תל אביב" - נדיה שור (Nadia Schor). על-פי הערה בכתב ידו של ד"ר אברהם שבדרון, בגב התצלום, הוא נתרם לאוסף בחודש תשרי ת"ש (ספטמבר-אוקטובר 1939) על ידי דב סדן (שטוק) ממערכת "דבר". התצלום שולב במאמרי זיכרון שפורסמו לזכרו של זנדבנק, אשר נפטר בקיץ של אותה שנה. ככל הנראה, הוא צולם חודשים אחדים בלבד לפני פטירתו.

כותר זנדבנק, יעקב.
כותרים נוספים Sandbank, Jacob.
שנה 1939
הערות File Record
1897-1939. ראש המרכז לתרבות של הסתדרות העובדים העברים בא"י.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 07 68
מספר מערכת 990040642870205171
קישורים זנדבנק יעקב.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?