חזרה לתוצאות החיפוש

הארכיון כולל: התכתבות, חומרי הכנה למחקריו ושל פרויקטים, תעודות אישיות וחומר מפעילויתיו באוניברסיטה העברית.

כותר ארכיון משה גרינברג.
כותרים נוספים Moshe Greenberg Archive.
שנה 1970-2010
הערת ציטוט ARC. 4* 1970 ארכיון משה גרינברג, מחלקת הארכיונים, הספרייה הלאומית, ירושלים.
הערות Fonds Record
פרופ' משה גרינברג, חתן פרס ישראל לשנת תשנ"ד, היה מהבולטים בחוקרי המקרא במאה העשרים, שימש כמרצה באוניברסיטת פנסילבניה ובאוניברסיטה העברית, חיבר פירושים מדעיים לכמה מספרי התנ"ך וערך יחד עם פרופ' שמואל אחיטוב את הפירוש "מקרא לישראל". מחקריו של גרינברג עוסקים בין השאר בתפילה במקרא, בחוק ובמחשבה המקראית.
Language note/הערת שפה: החומר בארכיון בעברית ובאנגלית
היסטורית בעלים הארכיון הופקד לצמיתות בספרייה הלאומית על ידי אלמנתו, הגב' חוה אוולין גרינברג.
תיאור 1.4 מטר..
מתוך ארכיון משה גרינברג.
שפה אנגלית
עברית
סימול/מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1970 ארכיון משה גרינברג.
מספר מערכת 990038739820205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?