חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תשעה תצלומים שונים בשחור לבן, המתעדים את ביקורם של חברי ועדת החינוך והתרבות של הכנסת בבית הספרים הלאומי והאוניברסיטאי, בשנת 1980. בתצלומים נראים חברי הוועדה: ח"כ משה שמיר; ח"כ זרח ורהפטיג; ח"כ עוזי ברעם; ח"כ בנימין הלוי וח"כ תמר אשל, מלווים בנציגי האוניברסיטה ובית הספרים: אברהם הרמן ופרץ תשבי. באחדים מן התצלומים נראה מר שלמה צוקר מן המחלקה לכתבי יד וארכיונים, מציג לפני האורחים כתבי יד עתיקים מאוספי הספרייה, בתוך המחסן המוגן. על התצלומים לא צויינו פרטים כלשהם בכתב, ובכלל זה שם הצלם.

כותר ביקור חברי ועדת החנוך והתרבות של הכנסת בבית הספרים הלאומי והאוניברסיטאי.
שנה 1980
סוגה Silver Print
הערות File Record
תיאור 9 Photographs : b&w
115 X 150 mm..
מתוך ארכיון הספרייה הלאומית
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 793 06 206
מספר מערכת 990037764730205171
קישורים ביקור חברי ועדת החנוך והתרבות של הכנסת בבית הספרים הלאומי והאוניברסיטאי.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?