חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

אלבום בגודל 28X35 ס"מ, כרוך בכריכת קלף מהודרת שהוטבעו בה עיטורים בזהב ובשלושה צבעים נוספים. במרכז הכריכה הקדמית, הוטבע שם העיר Roma ומעליה ציור סמל העיר: הזאבה המניקה את רמוס ורומולוס (Romulus & Remus). באלבום נכרכו חמישים דפי קרטון קשיחים, שמשני צדיהם הודבקו, בסך-הכל, 100 הדפסי חלבון מקוריים מתצלומי נופים ויצירות אמנות בעיר רומא, איטליה. תחת כל תצלום נכתב תיאורו בכתב יד, באנגלית. כל התצלומים הופקו באופן מסחרי על ידי צלם איטלקי, כנראה בסוף שנות השישים או ראשית שנות השבעים של המאה התשע עשרה. על פי סימונים שונים בדף הביטנה הקדמי, האלבום הופק בעיר רומא, ובשלב כלשהו נמכר בבריטניה. ככל הנראה, התצלומים נמכרו בנפרד מן האלבום, שהורכב בידי תיירים אנגלים שביקרו באיטליה ברבע האחרון של המאה התשע עשרה או אף קודם לכן. אלבום זה נתרם לאוסף על ידי ד"ר ליאון קולב (Dr. Leon Kolb, San Francisco) בשנת 1975.

כותר Roma [Album of photographs].: -רומא [אלבום תצלומים]
כותרים נוספים רומא [אלבום תצלומים]
מחברים/ יוצרים נוספים הספרייה הלאומית, אוסף התצלומים current owner
מקור/בעלים הספרייה הלאומית, אוסף התצלומים
שנה ca. 1865-1885
סוגה Albumen Print
הערות File Record
תיאור 100 Photographs : b&w
180 X 235 mm..
מתוך אוסף התצלומים
שפה אנגלית
מספר מדף/סרט/תיק TMA 5412
מספר מערכת 990035922420205171
קישורים קישור לפריט דיגיטאלי בספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?