חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

"כיצד בוראים טרמינולוגיה עברית?"; מאמר בכתב ידו, עם חתימתו, 19 עמ' עם תיקונים רבים, בעברית, עם שמות המונחים בלטינית וקטעים בגרמנית. פטרוגרד (לימים לנינגרד), 1914. בסוף המאמר מכתב מאת טשרניחובסקי אל ד"ר אייזנשטדאט, אליו נשלח המאמר לצורך פירסומו ב"שפתנו", קובץ ב, מס. 1.

כותר כיצד בוראים טרמינולוגיה עברית?.
שנה 1914
הערות File Record
טשרניחובסקי, שאול. תיק מדור כ"י (3-24)
1875-1943. מגדולי המשוררים העבריים
מתרגם, סופר ורופא.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - אוטוגרפים
שפה עברית
לטינית
גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 01 09 132.13
מספר מערכת 990035912400205171
קישורים תיק 132.13: כיצד בוראים טרמינולוגיה עברית?.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?