קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

צילם: לא ידוע, [בערך 1890-1925]
מתוך: אוסף אברהם שבדרון

דוד פרישמן (1922-1859), מגדולי הסופרים והמתרגמים העבריים בתקופת התחייה. האוסף כולל קטעים מתוך עיתונים וכתבי עת בהם מאמרים על אודות דוד פרישמן, העתקים של אגרות וחומר ארכיוני, התכתבות ותצלומים בודדים.

כותר אוסף דוד פרישמן.
כותרים נוספים English title: David Frischmann Collection.
שנה 1964-1999
הערת ציטוט ARC. 4* 1931 אוסף דוד פרישמן, מחלקת הארכיונים, הספרייה הלאומית, ירושלים.
הערות Fonds Record
האוסף היה רשום בעבר כתיק נפרד בתוך אוסף האוטוגרפים ע"ש שבדרון.
דוד פרישמן (1859-1922) היה מגדולי הסופרים והמתרגמים העבריים בתקופת התחייה. התעודות באוסף זה נאספו ונוצרו בידי בנו, שאול פרישמן (1904-1999) אשר חי בירושלים.
Language note/הערת שפה: התעודות בארכיון הן בעברית.
תיאור 0.2 מטר..
מתוך אוסף דוד פרישמן.
שפה עברית
רמת התיאור Fonds Record
תקציר ביוגרפי דוד פרישמן (1859-1922) היה מגדולי הסופרים והמתרגמים העבריים בתקופת התחייה. התעודות באוסף זה נאספו ונוצרו בידי בנו, שאול פרישמן (1904-1999) אשר חי בירושלים.
הערת שפה התעודות בארכיון הן בעברית.
מספר מערכת 990035630570205171
היסטורית בעלים האוסף הופקד לצמיתות בספרייה הלאומית בחודש אפריל 2001 על ידי גב' מרים פרישמן, אלמנתו של שאול פרישמן.
קישורים תמונת ארכיון

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?