קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

ארכיון

בתיק: ; מכתב מאת משה בן מרדכי זקס, בכתב ידו, עם חתימתו, בעברית. אל הרב אליהו גוטמכר. ירושלים, יח באדר תרכ"ה. בענייני הכוללים. ; 1. מכתב, בכתב ידו, חתום, בעברית. אל אליהו גוטמכר. כא באדר תרכ"ז. ; 2. רשימה ביוגרפית על משה זקס מאת אליהו אהרן כהנא ובכתב ידו, בעברית. נשלחה לאברהם שבדרון. תל אביב, טז בתמוז ת"ש. ; 3. רשימה ביוגרפית על משה זקס מאת ייוסף בן נפתלי הירץ הלוי ובכתב ידו, בעברית. נשלחה לאברהם שבדרון. ראשון לציון, ד באייר ת"ש.

כותר זקס, משה.
שנה 1865-1940
הערות File Record
ביבליוגרפיה: 1. מאמר גלבר, "סיני", שנה א', 1, עמוד תקס"ח
2. שטוק, שם, 2, של"א
3. ברון, קובץ "מנחה לדוד".
1800-1870. שד"ר (=שליח דרבנן) בתי מחסה בירושלים
העולה הראשון שהגיע מגרמניה לארץ ישראל במאה התשע עשרה
"אחד מאבות הרעיון של ההתישבות החקלאית בארץ ישראל". מראשי כולל הו"ד (הולנד ודייטשלנד) בירושלים.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - אוטוגרפים
שפה עברית
סימול Schwad 01 07 123 אוסף אברהם שבדרון - אוטוגרפים
רמת התיאור File Record
תקציר ביוגרפי 1800-1870. שד"ר (=שליח דרבנן) בתי מחסה בירושלים
העולה הראשון שהגיע מגרמניה לארץ ישראל במאה התשע עשרה
"אחד מאבות הרעיון של ההתישבות החקלאית בארץ ישראל". מראשי כולל הו"ד (הולנד ודייטשלנד) בירושלים.
מספר מערכת 990035418820205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?