קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט
  • ארכיון

האוסף כולל עבודות תבליט וגילוף באבן רכה של ילדים ומבוגרים במחנות המגורשים 64 ו-70 בקפריסין וחותמות מאותן המחנות. תש"ח. הפריטים מסומנים במספרים על גבם:;2. דגם של ספר קטן עם מגן דוד שקוע על כריכתו הקדמית; 7. תבליט של אניה צבועה וראשי תבות א"ס; 9. מלבן עם שקע דמוי פרסה במרכזו ומעליו הכיתוב "קפריסין, חזק ואמץ". מאחור: Pollak; 10. כנראה מאפרה קטנה שמשמאל לה פינה מעוגלת ובה ראשי תבות ז"ס; 12. דגם של ספר שעל כריכתו הקדמית תבליט של מפת ארץ ישראל. מאחור: "זלוקוויץ חיים, כתה ה כללית, קפריסין, מחנה 64"; 14. תבליט מלבנו ובו אוניות מגיעות לחוץ. מתחת לגלי הים: "יחי עם ישראל, קפריסין, כתה ה כללית, פדלמן דב". באמצע מגן דוד, מטחור חותמת: "בית ספר מאוחד מחנה 70".;16. מלבן קטום פינות, לרוחבו עובר שקע ארוך. בשליש התחתון, כיתוב: "קפריסין תש"ח ס.ל." בשני השלישים העליונים: שקע בתורת מעוין שוה-צלעות ומשני צדין ענפים; 50. צלוחית בצורת מעוין שווה צלעות; 22. ספר קטן ושמן; 38. סמל השומר הצעיר חתוך מאלפקה. על חלקו התחתון הכיתוב Berka.;חותמות: 44. "משפט חברים מחנה 64, קפריסין". במרכז מגן דוד ועליו שני לוחות הברית עם האות א במרכז; 46. פראקוראטור ועדת החקירה; 45. מפלגת פועלי ארץ-ישראל, הועד המרכזי בגירוש קפריסין.

כותר אוסף עבודות גילוף וחותמות ממחנות המגורשים בקפריסין.
שנה 1948
הערות File Record
מתוך קובץ דברים שונים.
שפה עברית
סימול V 3417
רמת התיאור File Record
מספר מערכת 990035314890205171
היסטורית בעלים הפריטים הוצאו מארכיון מוזיאון הדפוס, 2008.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: [email protected]

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?