חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

10 מכתבים. בתיק: ; א) בענייני עבודת שד"ר פיזי חג'י. סמרקנד, קוקנד, י"א טבת תרל"ד. ב) כ"ב ניסן תרל"ד. ג) יא" חשון תרמ"ו. ד) י"ז אב תרנ"ו. ה) כ"ח שבט תרנ"ז. ; ו) תלונות על שלמה חכים. תרנ"ט. ז) בעניין חשבון החלוקה. י"ח אלול תרמ"ז. ח) תלונה מטעם עדת האשכנזים בצפת על שהספרדים אינם מתירים להם להכניס ספר תורה למדרש ר' שמעון בר יוחאי על הר מירון. ט"ו אב תרנ"ה. ; ח) תלונה מטעם עדת האשכנזים בצפת על שהספרדים אינם מתירים להם להכניס ספר תורה למדרש ר' שמעון בר יוחאי על הר מירון. ט"ו אב תרנ"ה. ט) תשובת הספרדים לטובת האשכנזים ועניינים נוספים. ו' תשרי תרנ"ו. י) ג' שבט תרס"ה. ; המכתבים חתומים על ידי: יוסף יאודה חכים, יעקב חי עבו, משה יעקב, משה מאמאן, אהרן קרסינטי, אברהם חי שאקי, יהודה שבתי, רפאל ענתבי, מכלוף אלדאודי ועוד. נוספים שני מברקים.

כותר כוללות הספרדים, צפת.
שנה 1874-1905
הערות File Record
מתוך ארכיון יעקב שאול אלישר
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1271 1.1 147
מספר מערכת 990034701980205171
קישורים כוללות הספרדים צפת.

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט למטרות של הוראה ומחקר בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?