קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • ארכיון

5 סוגי התכתבויות. בתיק:;א) 38 מכתבים, ביניהם 2 מברקים. מאת חיים גואדלה - גדליה - בעניין בנין שכונת מזכרת משה. לונדון, 1899-1847. ב) חוזה בין חברת מזכרת משה ובין ראשי חברת משכנות ישראל. ירושלים, תרמ"ב.;ג) 4 מכתבים. הנרי הריס, בשם חברת מזכרת משה. 23.5.1884-9.9.1886 ; נספח חשבון להנרי הריס מחברת אלישר את חפץ. 19.11.1883. ד) מכתב הרב אלישר באנגלית אל חיים גואדלה (גדליה). ה) חיים גדליה. 1885.;ד) אל חיים גואדלה - גדליה - באנגלית. ללא תאריך. ה) חיים גדליה אל אלישר. 1885.

כותר חברת מזכרת משה.
כותרים נוספים Sir Moses Montefiore Testimonial.
שנה 1847-1899
הערות File Record
מתוך ארכיון יעקב שאול אלישר
שפה עברית
אנגלית
רמת התיאור File Record
מספר מערכת 990034701530205171
קישורים חברת מזכרת משה.

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט למטרות של הוראה ומחקר בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
חברת מזכרת משה – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?