קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

ארכיון

8 מכתבים. בתיק: א) בדבר שדר"ות חברון לערי המערב. י"ט אב תר"ס. ב) בעניין היתום נסים קאפילוטו, שסירבו לעשותו נתין חברון. ר"ח סיון תרס"א. על שני המכתבים חתומים: משה שמואל קאשטיל, סלימאן מנחם, מני יוסף בן חי שאלתיאל, נסים חיים קארייו, יצחק זאבי, חזקיה מדיני. ; ג) קבלה על סכום כסף שהועבר מחיים גדליה באמצעות הרב אלישר. חתומים: רחמים יוסף פראנקו, מרדכי חסון, יום טוב פרח. תרנ"ג. ד) אליאו סלימאן מודיע כי אינו מקבל את הטיפול בענייני חברון עד אשר יאושרו התנאים לפיהם יועסק לפי דין תורה ולפי דין הממשלה. כ"ה אייר תרכ"ט. ; ה) מאת אלעזר פנחס קאשטיל, תרל"ג. בלאדינו. ו) מאת אליאו סלימאן מאני בענין גמר דין שיש לבנו סלימאן מני. מבקש לזרז את עשית הדין. ג' שבט תרל"ג. ; ז) רפאל נסים פראנקו מבקש את עזרת הרב אליחזר בפריעת חוב. כ"א כסלו תרס"ג. ח) המלצה לתת שטר סמיכה על הניקור ליהודה קאשטיל. חתומים: חיים חנקיה מדיני, מאיר שמואל קאשטיל וסלימאן מנחם מני. טבת תרס"ג.

כותר ועד קהילת קודש ספרדים, חברון.
שנה 1869-1903
הערות File Record
מתוך ארכיון יעקב שאול אלישר
שפה עברית
לאדינו
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1271 1.1 52
מספר מערכת 990034691030205171
קישורים ועד קהילת קודש ספרדים חברון.

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט למטרות של הוראה ומחקר בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
ועד קהילת קודש ספרדים, חברון – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?