קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • ארכיון

The file contains letters and postcards concerning Stefan Zweig, the international Zweig society and publications about the author and for Friderike Zweig:;Gisella Selden-Goth: one letter and two postcards (1945-1960);Erich Fitzbauer (Stefa-Zweig-Gesellschaft): three letters (1958-1959);Hanns Arens: one letter (1949);Harry Zohn: one letter (1952);Fischer-Verlag: one letter (1960);Peter Vajo: one letter (1962)

כותר Gisella Selden-Goth, Erich Fitzbauer, Hanns Arens, Harry Zohn, Fischer-Verlag, Peter Vajo: Briefe an Lavinia Mazzucchetti.
שנה 1945-1962
הערות File Record
מתוך Stefan Zweig Collection
שפה גרמנית
איטלקית
רמת התיאור File Record
מספר מערכת 990034325860205171
קישורים Gisella Selden-Goth; Erich Fitzbauer; Hanns Arens; Harry Zohn; Fischer-Verlag; Peter Vajo: Briefe an Lavinia Mazzucchetti.

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט למטרות של הוראה ומחקר בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Gisella Selden-Goth, Erich Fitzbauer, Hanns Arens, Harry Zohn, Fischer-Verlag, Peter Vajo: Briefe an Lavinia Mazzucchetti – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?