חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של הרב עזריאל אריה לייב רקובסקי (ר' לייב פלאצקער): הדפס בגוני חום-ספיה, מודבק על גבי לוח קרטון בגודל 19.5X24 ס"מ. בתחתית התצלום, נכתב בדיו: "הרב הגאון מהור"ר עזריאל אריה ליב, בן הרה"ג מו"ה אברהם אבלי זצ"ל רקובסקי, שהיה אב"ד בהערים: סובאלק, מאריאמפול, לאמזא, סטאוויסק בליטא; פלאצק בפולין ואמציסלאוו באוקריינה." בתיק גם: עותק נוסף של תצלום דיוקן זה, חתוך בצורה סגלגלה. בגב שני התצלומים נוספה מדבקה ובה נדפס ברוסית שם הצלם אשר הפיק אותם, בוכהלטר, בעיר מריאמפול. יש להניח כי תצלומים אלה הופקו בראשית שנות התשעים של המאה התשע עשרה; הם נתרמו לבית הספרים על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ', ביאליסטוק.

כותר רקובסקי, עזריאל אריה ליב.
שנה ca. 1890-1894
הערות File Record
1821-1894. רב, פוסק ומנהיג רוחני בליטא ובפולין, במאה התשע עשרה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 20 141
מספר מערכת 990032491750205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?