קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט
צילום: לא ידוע, [בערך 1912-1960]
מתוך: אוסף אברהם שבדרון

זלמן (זלקינד) שניאור (1959-1886), מגדולי המשוררים העבריים בדור התחייה, יוצר ביידיש ואיש רוח. האוסף כולל כתבי יד של רומנים שנדפסו בהמשכים בעתונות, אך לא כונסו בספרים, וכן כתבי יד של סיפורים, שירה, מאמרים וטיוטות ליצירות, בעברית וביידיש.

כותר.. אוסף זלמן שניאור.
כותרים נוספים English title: Zalman Shneour Collection.
שנה 1920-1950
הערות Fonds Record
הערת ציטוט ARC. 4* 1402 אוסף זלמן שניאור, מחלקת הארכיונים, הספרייה הלאומית, ירושלים.
היקף החומר 0.4 מטר..
מתוך אוסף זלמן שניאור.
שפה עברית
יידיש
סימול ARC. 4* 1402
סימול קודם Ms. Heb. 1402=4
רמת התיאור Fonds Record
תקציר ביוגרפי זלמן (זלקינד) שניאור (שקלוב 1886 - ניו יורק 1959) היה מגדולי המשוררים העבריים בדור התחייה
יוצר ביידיש ואיש רוח.
הערת שפה התעודות באוסף הן בעברית ויידיש.
היסטורית בעלים האוסף הופקד לצמיתות בספרייה הלאומית על ידי אלמנת היוצר, הגב' שולמית שניאור ועל ידי בתם, לורה טולדו, באמצעות קונסול ישראל בניו יורק, בחודש מארס 1971. תיקים בודדים הופקדו לצמיתות במהלך שנות השלושים של המאה העשרים על ידי מערכות כתבי העת "מקלט", "השלח" ומערכת העתון "דבר", שבהם פורסמו כתבי שניאור. תיקים אלה הוצאו מאוסף שבדרון בשנת 2016.
מספר מערכת 990032416900205171
קישורים תמונת ארכיון

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: [email protected]

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?