קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

באוסף: טיוטות של יצירותיו במכונת כתיבה, וטיוטות של דברים עליו בהעתקה בכתב יד, ספרים משיריו ותצלומים.

כותר אסף יוסף פפירניקוב.
כותרים נוספים English title: Joseph Papiernikov Collection.
Joseph Papiernikov Collection.
שנה 1926-1988
הערת ציטוט ARC. 4* 1792 אוסף יוסף פפיירניקוב, מחלקת הארכיונים, הספרייה הלאומית, ירושלים.
הערות Fonds Record
תיאור 0.20 מטר..
מתוך אסף יוסף פפירניקוב.
שפה יידיש
עברית
צרפתית
סימול ARC. 4* 1792
רמת התיאור Fonds Record
תקציר ביוגרפי יוסף פפירניקוב משורר וסופר יידי, נולד בורשה 1899. עלה לארץ ישראל ב1924. חזר לפולין וחי שם בין השנים 1929-1933. שוב חזר לארץ ישראל ונשאר בה עד סוף ימיו. יוסף פפירניקוב היה ממיסדי הספרות ביידיש בארץ ישראל. לחם למען השימוש בשפת היידיש. היה קשור לתנועת הפועלים הציונים הסוציאליסטים. פפירניקוב כתב שירה לירית ושירה מהפכנית, ספורים ומאמרי בקורת אודות סופרים. כן כתב זכרונות אודות סופרים יידיים. נפטר בתל אביב 1993.
הערת שפה האוסף ביידיש, עברית וצרפתית.
מספר מערכת 990030344810205171
היסטורית בעלים האוסף נמסר לספרייה הלאומית ונרשם ב 2003.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?