חזרה לתוצאות החיפוש

Drora Bat Galim corresponded with famous personalities and collected their autographs. The collection contains some ingoing letters and postcards, as well as photographs with the original signatures of the personalities.

כותר Drora Bat Galim Collection -Collection of Drora Bat Galim
כותרים נוספים אוסף דרורה בת גלים
Collection of Drora Bat Galim
שנה 1917-1951
הערת ציטוט ARC. 4* 1758, Drora Bat-Galim Collection, Archives Department, National Library of Israel, Jerusalem
הערות Fonds Record
Drora Bat Galim (previously Hilde Waller
Frankfurt a.M. 1913 - Ma'oz Hayyim, Israel 2004) immigrated to Eretz Israel in 1935. After her immigration she was one of the founders of Kibbutz Ma'oz Hayyim, where she lived until her death. All her life she consumed German literature and showed interest in theatre.
Copies/עותקים: There are some scans of selected autographs.
Language note/הערת שפה: Most of the material is in German, some pieces are in French.
היסטורית בעלים The collection was permanently deposited in the National library by Uzit Dagan, daughter of Drora Bat-Galim, in 2001.
תיאור 0.2 meters..
שפה גרמנית
צרפתית
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1758
מספר מערכת 990028828580205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?