חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

רפרודוקציה מתצלום דיוקנו של הרב אורי שרגא (פייבל) שרייאר: הדפס כסף, שחור לבן, 9X13.5 ס"מ. בגב התצלום, ציין ד"ר שבדרון כי פריט זה נתרם לאוסף בשנת 1928 על ידי הרב חיים צבי תאומים מהעיר קולומיאה, פולין. יש לשער כי רפרודוקציה זו הופקה סמוך לאותו זמן.

כותר שריר, אורי פיבל בן ישראל משה. -Uri Shraga Feivel Schreier.
כותרים נוספים Uri Shraga Feivel Schreier.
שנה ca. 1928
הערות File Record
1817-1898. רב קהילת בוהורודצ'ני (Brotchin - Bohorodczany), גליציה
מתומכי התנועה הציונית בראשיתה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 194
מספר מערכת 990027860240205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?