חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של משה אהרן שצקס: הדפס בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Carte de visite, בגודל 6X10 ס"מ. בתחתית התצלום, נכתב בדיו: "מ"א שאצקעס בעל 'המפתח'". בגב התצלום, נוספה הקדשה בעברית: "מתנה לאוצה"ס [לאוצר הספרים] "גנזי יוסף" בירושלים מהאשה הכבודה מרת סאפיה בת הרה"ח א"ב גאטטלאבער [אברהם בר גוטלובר] בארנשטיין. ביאליסטוק, יוני 1895". תצלום זה הופק בעיר גרודנה (Гродно), רוסיה הלבנה, כנראה סמוך לאותו זמן.

כותר שצקס, משה אהרן.
שנה ca. 1880-1895
הערות File Record
1825-1899. סופר עברי משכיל ברוסיה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 185
מספר מערכת 990027860040205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?