חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תשעה הדפסים שונים, רובם תחריטים, ובהם דיוקנאות שונים של ברוך שפינוזה. על ההדפסים לא צויין מקורם, אולם יש להניח כי הם הופקו במקומות ובזמנים שונים, באירופה, במאות השמונה עשרה והתשע עשרה. ; 2. תצלום פסלו של ברוך שפינוזה, מאת מארק מרדכי אנטוקולסקי: הדפס חלבון בגוני חום, מודבק על גבי קרטון בגודל 27X38 ס"מ. בגב הקרטון, נוספה הערה בעברית בכתב ידו של ד"ר יוסף חזנוביץ', לפיה תצלום זה נתרם לבית הספרים הלאומי על ידי הסופר והמבקר היהודי רוסי וולינסקי (Аким Львович Волынский), כנראה בסוף המאה התשע עשרה. ; 3. גלויות ורפרודוקציות קטנות, בשחור לבן, מסוף המאה התשע עשרה וראשית המאה העשרים, מציורי דיוקנו של ברוך שפינוזה. על פריטים אלה לא צויין מקורם.

כותר שפינוזה, ברוך.: -Baruch Spinoza. -Benedictus de Spinoza.
כותרים נוספים Baruch Spinoza.
Benedictus de Spinoza.
שנה ca. 1680-1910
הערות File Record
1632-1677. פילוסוף יהודי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 166
מספר מערכת 990027859680205171
קישורים קישור לפריט דיגיטאלי בספרייה הלאומית
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?