חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק רק: זוג רפרודוקציות מתצלומי דיוקנו של אברהם יאיר שטרן, אשר נתרמו לאוסף בשנת 1951 על ידי ד"ר ישראל אלדד (שייב). שחור לבן, 6.5X8.5 ס"מ. אחת מן הרפרודוקציות היא מדיוקנו של יאיר בשנות חייו האחרונות, ואילו האחרת היא מתצלום משפחתי, בו הוא נראה בחברת אמו ואחיו הצעיר (משמאל), בילדותו. יש להניח כי רפרודוקציות אלו הופקו לאחר קום המדינה. התצלומים המקוריים שמורים כיום במכון ז'בוטינסקי, תל אביב.

כותר שטרן, אברהם.
שנה ca. 1950-1951
הערות File Record
1907-1942. הוגה דעות, משורר ולוחם
מפקד לוחמי חירות ישראל - לח"י.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 102
מספר מערכת 990027855420205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?