חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק רק: דף מתוך פרסום כלשהו בשפה הגרמנית, ובו רפרודוקציה בשחור לבן מציור דיוקנו של שלמה לודביג שטיינהיים. תחת הדיוקן נדפסה כותרת גרמנית, לפיה זהו דיוקנו של שטיינהיים משנת 1839. בגבו של דף זה, הוטבעה חותמת: Archical Depot - Offenbach a.M." - דיוקן זה הובא ארצה לאחר השואה במסגרת העלאתם ארצה של "אוצרות הגולה" אשר נבזזו בידי הגרמנים.

כותר שטינהים, שלמה לודויג. -Salomon Ludwig Steinheim.
כותרים נוספים Salomon Ludwig Steinheim.
שנה ca. 1920-1940
הערות File Record
ראה גם בארכיון שלמה לודויג שטינהים, ARC. Ms. Var. 399.
1789-1866. הוגה דעות יהודי גרמני
רופא ומשורר.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 53
מספר מערכת 990027854230205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?