חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום שחור לבן קטן, 6X8.5 ס"מ, ובו נראים הרב יוסף שוורץ ורעייתו מהלכים ברחוב. בגב התצלום, נכתב בדיו: "צורת הרב מו"ה יוסף שווארטץ נ"י (בעל ה"ויצבר יוסף") לשנת הארבעים מיום חתונתו עם זוגתו הצדקת תחי'". תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1937, ויש להניח כי הוא הופק באותה שנה.

כותר שורץ, יוסף בן נפתלי. -Joseph Schwartz.
כותרים נוספים Joseph Schwartz.
שנה 1937
הערות File Record
1877-1944. רב קהילת גרוסוורדין (Oradea, Nagyvárad) רומניה
מחבר ספרי שו"ת
נרצח במחנה אושוויץ.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 42
מספר מערכת 990027853980205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?