חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של פרופסור דוד שור: הדפס כסף, שחור לבן, 8.5X13.5 ס"מ. תצלום זה הופק על ידי הצלם אברהם סוסקין, תל אביב. בתחתית התצלום, נוספה חתימת ידו של שור, בעברית ובלועזית. התצלום נתרם לאוסף בחודש יולי 1932 על ידי שור עצמו, ויש להניח כי הוא הופק סמוך לאותו זמן. ראה מכתב נלווה באוסף האוטוגרפים, בתיקו. ; 2. תצלום דיוקנו של פרופסור דוד שור, פורט על הפסנתר: הדפס כסף, שחור לבן, 6X8.5 ס"מ. על התצלום לא צויינו מקום או זמן הפקתו, אך יש לשער כי הוא צולם והודפס בארץ ישראל, בשנות השלושים של המאה העשרים. בגב התצלום, נוספה הערה בכתב ידה של צפורה המפל, מזכירת חברת "ידע עם", אשר מארכיונה הוצא תצלום זה.

כותר שור, דוד. -Давид Соломонович Шор. -David Schorr.
כותרים נוספים Давид Соломонович Шор.
David Schorr.
שנה ca. 1928-1938
הערות File Record
ראה גם בארכיון יהושע ודוד שור, Arc. 4* 1521.
1867-1942. פסנתרן ומלחין יהודי רוסי
מאבני היסוד של החינוך המוסיקלי בארץ ישראל.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 28
מספר מערכת 990027853730205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?