חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של ד"ר יהושע שאמי: הדפס כסף, שחור לבן, 8.5X14 ס"מ. בתצלום נראה שאמי עונד את אות הכבוד שהוענק לו על ידי שלטונות המדט הבריטי בארץ ישראל. בפינתו השמאלית התחתונה של התצלום, מוטבע שם הצלם אשר הפיק דיוקן זה, אברהם סוסקין, יפו-תל אביב. בגב התצלום, הקדשה בכתב ידו של ד"ר שאמי אל "ידידי, מרים ושמואל" בציון המקום והתאריך, תל אביב, טבת תרפ"ט [דצמבר 1928-ינואר 1929].

כותר שאמי, יהושע חיים בנציון.: -Benzion Shami.
כותרים נוספים Benzion Shami.
שנה ca. 1928-1929
הערות File Record
1874-1944. רופא בערים חברון, יפו ותל אביב
מחלוצי הרפואה הציבורית בארץ ישראל.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 02
מספר מערכת 990027853230205171
קישורים קישור לפריט דיגיטאלי בספרייה הלאומית
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?