חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. הדפס בגודל 26X36 ס"מ ובו ציור דיוקנו של הרב שלמה יהודה רפופורט (שי"ר), עטוף טלית. תחת דיוקנו, נדפס: "שלמה יהודא ליב כהן רפאפורט נ"י / גדול מרבן שמו / S. L. Rapoport, erster Rabbiner und Religionsvorsteher zu Prag". הדפס זה הופק בעיר פראג, כנראה באמצע המאה התשע עשרה. בתיק גם: תצלומי רפרודוקציה מוקטנים מדיוקן זה, בתבנית Carte de visite. ; 2. חמש רפרודוקציות שונות מציורי דיוקנו של שי"ר - הרב רפפורט. על הרפרודוקציות לא צויין מקורן. בגב אחת מהן, חותמות של המוזיאון היהודי בפראג (Prager Ghetto - Aus dem Jüdischen Museum zu Prag) אשר הפיק אותה כנראה בשנות העשרים של המאה העשרים.

כותר רפפורט, שלמה יהודה ליב. -Solomon Judah Leib Rapoport. -Salomon Juda Löb Rapoport.
כותרים נוספים Solomon Judah Leib Rapoport.
Salomon Juda Löb Rapoport.
שנה ca. 1847-1925
הערות File Record
1790-1867. מחלוצי תנועת ההשכלה העברית באירופה ומאבות "חכמת ישראל"
הרב הראשי של פראג.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 20 137
מספר מערכת 990027853040205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?