קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

תמונה

תצלום דיוקנו של הרב ד"ר מתתיהו שמחה רבנר, עוטה טלית ואוחז בספר: הדפס חלבון בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Carte de visite, בגודל 6.5X10.5 ס"מ. בתחתית התצלום, נוספה חתימת ידו של רבנר, בדיו. בגב התצלום, נכתבו תאריו בגרמנית בכתב ידו של ד"ר יוסף חזנוביץ' וכן נוספו חותמות המעידות כי הוא תרם דיוקן זה לבית הספרים הלאומי, כנראה בראשית המאה. דיוקן זה הופק בעיר יאסי, רומניה, כנראה בשנות השישים של המאה העשרים.

כותר רבנר, מתתיהו שמחה.
כותרים נוספים Matityahu Simcha Rabener.
שנה ca. 1860-1870
הערות File Record
1826-1888. רב ומטיף בקהילת יאסי, רומניה
סופר עברי, מתרגם ועורך.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 20 48
מספר מערכת 990027848930205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?