חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק רק: תצלום זעיר של דיוקן אברהם חיים רוזנברג בצורת בול, מודבק על גבי פיסת נייר. מעל הדיוקן, כתב אברהם חיים רוזנברג אל נחמיה שמואל ליבאוויטש: "בעמל רב עלה בידי למצוא בין ספרי את התמונות הקטנות שהבטחתי לשלוח לך. ועתה כשמצאתי אותן הנני שולח אותן לך. ידידך אוהבך באמת, א. ח. רוזנברג." בתיק גם: מעטפת הדואר שבה נשלחה תמונה זו אל נחמיה שמואל ליבאוויטש, בעיר ניו יורק, ביום 20 במארס 1920. בגב המעטפה, נוסף תו ספר של ליבאוויטש, אשר תרם פריט זה לבית הספרים בשנת 1936.

כותר רוזנברג, אברהם חיים. -Abraham Haim Rosenberg.
כותרים נוספים Abraham Haim Rosenberg.
שנה ca. 1900-1923
הערות File Record
1837-1925. סופר עברי, ביבליוגרף ולקסיקוגרף.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 20 46
מספר מערכת 990027848880205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?