חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

ליתוגרפיה מציור דיוקנו של הרב מרדכי רוזנבלט (רבי מרדכי מאושמינה): הדפס אבן, שחור לבן, 42X52 ס"מ. תחת הדיוקן נדפס בעברית: "תמונת הרב הגאון הגדול מו"ה מרדכי ראזענבלאט שהיה אב"ד דק"ק אשמינא וכעת אב"ד בעיר סלאנים". תחת כתובת זו נוספו פרטים ברוסית, לפיהם הכרזה יצאה לאור בהוצאת ד. חרל"פ בעיר סלונים, פלך גרודנו. הדפס זה אושר לדפוס על ידי הצנזורה ביום 15 במארס 1906.

כותר רוזנבלט, מרדכי.
שנה 1906
הערות File Record
1836-1916. רב ומקובל בליטא.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 20 45
מספר מערכת 990027848870205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?