חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של שאול פנחס רבינוביץ' (שפ"ר): הדפס שחור לבן בתבנית Carte de visite, בגודל 6.3X10.5 ס"מ. בתחתית התצלום נדפסו פרטי הצלם-אומן אשר הפיק דיוקן זה בעיר ורשה, כנראה בסוף המאה התשע עשרה. ; 2. שלוש גלויות שונות בהוצאת חברת "התחיה" ובהוצאת "לבנון", ורשה, ובהן רפרודוקציות מתצלום הדיוקן שלעיל.

כותר רבינוביץ, שאול פנחס.
שנה ca. 1890-1915
הערות File Record
1845-1910. סופר עברי משכיל, היסטוריון ומתרגם
מראשוני אגודת "חובבי ציון".
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 20 12
מספר מערכת 990027848230205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?