חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של הסופר יעקב שלום קצנלבוגן (יש"ק): הדפס בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בגודל 6.5X10 ס"מ, בתבנית Carte de visite. תצלום זה הופק בעיר לונדון, כנראה בין השנים 1898-1900, בעת ששהה שם קצנלבוגן. בגב התצלום, נוספה הערה בכתב ידו של ד"ר שבדרון: "אב תרצ"ו. מתנת מר יצחק אלטר יוסילביץ', שקיבל אותה מאשה אחת בנובוסוירז'." בתיק גם: פתק בכתב ידו של זלמן שז"ר (רובשוב) ובו הערות ביו-ביבליוגרפיות על אודות יש"ק.

כותר קצנלנבוגן, יעקב שלום.:
שנה ca. 1898-1900
הערות File Record
1877-1904. סופר ומשורר עברי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 19 138
מספר מערכת 990027847390205171
קישורים קצנלנבוגן, יעקב שלום.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?