חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של פרופסור סלומון קליין: הדפס שחור לבן בתבנית Cabinet card, בגודל 13.5X21 ס"מ. על פי המצויין בגבו, תצלום זה הופק בעיר וינה, בשנת 1912. ; 2. תצלום דיוקנו של פרופסור סלומון קליין, וינה, מאי 1922: הדפס כסף, שחור לבן, 8.5X13 ס"מ. בפינתו הימנית התחתונה של התום נוספה חותמת הצלם מקס שניידר (Max Schneider) אשר הפיק דיוקן זה. תצלום זה נשלח לאוסף בשנת 1927 על ידי פרופסור קליין עצמו, ראה מכתב נלווה באוסף האוטוגרפים, בתיקו.

כותר קלין, סלומון. -Salomon Klein.
כותרים נוספים Salomon Klein.
שנה 1912-1922
הערות File Record
1845-1937. פרופסור למחלות עיניים באוניברסיטת וינה
בן למשפחה יהודית-הונגרית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 19 82
מספר מערכת 990027846660205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?