חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

זוג תצלומי דיוקן של ר' רפאל קירכהיים בתקופות שונות של חייו, אשר תרם ד"ר יוסף חזנוביץ' לספרייה הלאומית בראשית המאה העשרים. בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של ר' רפאל לייב קירכהיים בצעירותו, עומד ליד כסא ואוחז בידו צילינדר: הדפס שחור לבן, מודבק על גבי כרטיס בגודל 6.5X10.3 ס"מ. בגב הכרטיס נדפס שם חנות הצילום בעיר פרנקפורט ע"נ מיין שם הופק דיוקן זה, וכן נוספה הערה בכתב ידו של ד"ר חזנוביץ': "רפאל קירכהיים בעל כרמי שומרון". ; 2. תצלום דיוקנו של ר' רפאל לייב קירכהים בזקנתו: הדפס חלבון בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בגודל 6.5X10.5 ס"מ, בתבנית Carte de visite. כפי הנראה, תצלום זה הופק בשנות השבעים המאוחרות של המאה התשע עשרה.

כותר קירכהים, רפאל בן שמעון. -Raphael Kirchheim.
כותרים נוספים Raphael Kirchheim.
שנה ca. 1855-1880
הערות File Record
1804-1899. חוקר במדעי היהדות
מראשי הקהילה היהודית של פרנקפורט ע"נ מיין.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 19 63
מספר מערכת 990027846460205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?