חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. רפרודוקציה מתצלום דיוקנה של חסיה צלליכין - בנינסון ערב עלייתה ארצה, מינסק, 1883: הדפס בגוני חום-ספיה, 20X25 ס"מ. בפינתו השמאלית התחתונה של התצלום, כתב בעלה, יהודה צלאליכין: "בית יעקב לכו ונלכה. שנת תרמ"ג, מינסק. חברת בילו אגודת מינסק חסי' צאלאליכין בענינסאן". בגב התצלום, נוספה חתימת ידה של צלליכין. יש לשער כי תצלום רפרודוקציה זה הופק בשנות העשרים של המאה העשרים, בארץ ישראל. ; 2. תצלום דיוקנה של חסיה צלליכין, 1932: הדפס כסף, שחור לבן, 8X13 ס"מ. בתחתית התצלום, כתב בעלה, יהודה צלליכין: "חג יובל החמשים לבילו. שנת תרצב. חברה בילו חסי צאלאליכין (בענינסאן)". בגב התצלום, נוספה חותמת הצלם, הירש ארושקעס (צבי אורון).

כותר צלליכין, חסיה.
שנה ca. 1925-1932
הערות File Record
1862-1942. חברת ביל"ו, מחלוצות העלייה הראשונה
נמנתה על מייסדי ובוני ראשון לציון.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 18 38
מספר מערכת 990027842930205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?