חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של ד"ר גרשון ציפר, במדי הצבא האוסטרו-הונגרי: הדפס כסף, שחור לבן, 9X14 ס"מ. בפינתו הימנית התחתונה של התצלום, הוטבע שם הצלם אשר הפיק דיוקן זה בעיר זאקופנה, פולין, בשנת 1917. בגב התצלום נוספה הערה בכתב ידו של ד"ר שבדרון, לפי תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1940 על ידי בתו של המצולם, ד"ר הלנה ציפר-פפלבאום. ; 2. תצלום דיוקנו של ד"ר גרשון ציפר (מימין), בחברת אדם נוסף: הדפס בגוני חום, בגודל 6.5X9 ס"מ. בתחתית התצלום, נוספה הקדשה בדיו, אשר נמחקה בחלקה. על פי הקדשה זו יש לשער, כי תצלום זה הנו משנת 1913. בתיק גם: העתק מוגדל, בשחור לבן, של דיוקן ד"ר ציפר מתוך תצלום זה.

כותר ציפר, גרשון. -Gerszon Zipper.
כותרים נוספים Gerszon Zipper.
שנה ca. 1913-1917
הערות File Record
1868-1921. משפטן יהודי בלבוב
מראשי התנועה הציונית בגליציה
עורך כתב העת "Chwila".
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 18 34
מספר מערכת 990027842870205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?