קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

 • תמונה
 • ארכיון

בתיק:;1. תצלום דיוקנו של פרופסור אברהם הלוי פרנקל, בצדודית, מעיין בגמרא: הדפס כסף, שחור לבן, 17X23 ס"מ. על התצלום לא צויינו מקום או זמן הפקתו. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1938 על ידי האוניברסיטה העברית בירושלים.;2. תצלום דיוקנו של פרופסור אברהם הלוי פרנקל, בצעירותו: הדפס כסף, שחור לבן, 8.5X13.5 ס"מ. בגב התצלום, כתב פרנקל את שמו: "אברהם הלוי בהר"ר אביעזרי פרנקל". תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1927 על ידי פרופסור פרנקל עצמו.;3. תצלום דיוקן קטן של פרופסור פרנקל, בתבנית "תמונת פספורט": שחור לבן, 4X6.5 ס"מ. בגב התצלום, חתם פרנקל את שמו בציון התאריך, "כסלו תשט"ו" (דצמבר 1954).

כותר פרנקל, אברהם בן אביעזרי.
כותרים נוספים פרנקל, אברהם הלוי.
Abraham Adolf Fraenkel.
שנה ca. 1912-1954
הערות File Record
ראה גם בארכיון אברהם הלוי פרנקל, Arc. 4* 1621
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
רמת התיאור File Record
תקציר ביוגרפי 1891-1965. מתימטיקאי
הדיקן הראשון של הפקולטה למתמטיקה ולמדעי הטבע באוניברסיטה העברית
ממייסדי האקדמיה הלאומית הישראלית למדעים.
מספר מערכת 990027842110205171
תיאור בתיק:
1. תצלום דיוקנו של פרופסור אברהם הלוי פרנקל, בצדודית, מעיין בגמרא: הדפס כסף, שחור לבן, 17X23 ס"מ. על התצלום לא צויינו מקום או זמן הפקתו. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1938 על ידי האוניברסיטה העברית בירושלים.
2. תצלום דיוקנו של פרופסור אברהם הלוי פרנקל, בצעירותו: הדפס כסף, שחור לבן, 8.5X13.5 ס"מ. בגב התצלום, כתב פרנקל את שמו: "אברהם הלוי בהר"ר אביעזרי פרנקל". תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1927 על ידי פרופסור פרנקל עצמו.
3. תצלום דיוקן קטן של פרופסור פרנקל, בתבנית "תמונת פספורט": שחור לבן, 4X6.5 ס"מ. בגב התצלום, חתם פרנקל את שמו בציון התאריך, "כסלו תשט"ו" (דצמבר 1954).
קישורים פרנקל, אברהם בן אביעזרי.
   1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 22
   2. הצג הכל
   1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 22
   2. הצג הכל
   1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 24
   2. הצג הכל

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?