חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. רישום מקורי של דיוקן ישראל פרידלנדר, מאת הצייר אריך קולם ביאלא (Erich Colm-Bialla, 1891-1972): דיו על נייר, 29X39 ס"מ. בפינה השמאלית העליונה של הרישום, חתימת ידו של הצייר ותאריך הציור, 1942. בגב הציור נכתב בדיו, כי דיוקן זה נעשה על פי תצריב משנת 1910. פריט זה נתרם לאוסף בשנת 1943 על ידי אלמנתו של פרידלנדר. ; 2. קטעים מתוך פרסומים שונים ובהם דיוקנו של פרידלנדר. על קטעים אלה לא צויין מקורם.

כותר פרידלנדר, ישראל. -Israel Friedlaender.
כותרים נוספים Israel Friedlaender.
שנה ca. 1921-1942
הערות File Record
1876-1920. בלשן שמי, חוקר מקרא ומתרגם
נרצח ברוסיה בזמן שליחותו מטעם הג'וינט.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 189
מספר מערכת 990027841410205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?