חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של ד"ר דניאל פסמניק: הדפס כסף, שחור לבן, 9X10 ס"מ. בגב התצלום, חתם פסמניק את שמו, בעברית וברוסית. תצלום זה נשלח למערכת כתב העת "השלח", לשם פרסום בגליון היובל, 1912, ועל כן יש לשער כי הוא הופק סמוך לאותה עת. ; 2. זוג גלויות בהוצאת "לבנון", ורשה, ובהן אותו דיוקן של פסמניק, יושב על כסא. אחת מן הגלויות מודפסת בגוון חום-ספיה, ואילו האחרת, בשחור לבן. יש להניח כי גלויות אלו הופקו בעשור הראשון של המאה העשרים. ; 3. שני קטעים מתוך פרסומים שונים, כנראה כתבי עת יהודיים-גרמניים, ובהם רפרודוקציות שונות של דיוקן פסמניק. באחד מן הקטעים, נראה ציור דיוקנו של פסמניק מאת האמן נתן אלטמן. על גזרי העתונים לא צויין מקורם.

כותר פסמניק, דניאל. -Daniel Pasmanik. -Даниил Самойлович Пасманик.
כותרים נוספים Daniel Pasmanik.
Даниил Самойлович Пасманик.
שנה ca. 1900-1925
הערות File Record
1869-1930. רופא
ממנהיגי התנועה הציונית ברוסיה
סופר ועיתונאי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 149
מספר מערכת 990027833870205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?